Результати громадського обговорення

Дата: 18.10.2017 19:58

Фото без опису 13 жовтня 2017 року в приміщенні Ходорівської міської ради відбулися громадські слухання по розроблених детальних планах територій (далі – ДПТ) на наступні об’єкти: 1. ДПТ для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для обслуговування бази відпочинку по вул. Шевченка в місті Ходорові. 2. ДПТ для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням гаражу№2 по вул. Романа Точина, 22 в місті Ходорові. 3. ДПТ для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для обслуговування церкви Успіння Пресвятої Богородиці в селі Калинівка Жидачівського району. 4. ДПТ для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для обслуговування церкви в селі Лучани Жидачівського району. В громадських слуханнях брали участь представники Ходорівського товариства мисливців та рибалок «Лісівник», ініціатори ДПТ та представники міської ради. Більша частина заданих питань стосуваласямістобудівної документації для бази відпочину в місті Ходорові, з яких найважливішим було: це вільний доступ до водойми для любительської риболовлі та купання навпроти бази відпочину, встановлення загорожі на даній ділянці. Користувач земельної ділянки п. Н.В.Сомик запевнила, що вільний доступ до водоймища буде забезпечений для всіх бажаючих, а огорожа влаштовуватиметься по санітарно-захисній смузі. Враховуючи зауваження та пропозиції громадські слухання вважаються такими, що відбулися.