Показовий день цивільного захисту — разом до безпеки

26 лютого у ЗЗСО І–ІІІ ступенів №5 та ЗДО «Ставочок» с. Грусятичі відбувся показовий день цивільного захисту для керівників закладів освіти громади.
Під час зустрічі обговорили важливі зміни в документації з цивільного захисту, перевірили свої знання щодо дій у надзвичайних ситуаціях та обмінялися досвідом роботи.
Практична частина була особливо цікавою: учні школи продемонстрували, як правильно діяти у разі небезпеки. Діти показали хорошу підготовку, злагодженість і впевненість. Приємно вразили й вихованці ЗДО «Ставочок», які активно відповідали на запитання та добре знають правила безпечної поведінки.
Підсумки роботи за минулий рік підбив Яворів Ігор Володимирович — представник Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД м. Стрий. Він відзначив досягнення громади та окреслив подальші кроки у сфері безпеки.
На завершення учасники заходу відвідали місцевий музей, що стало гарною нагодою згадати історію рідного краю.
Такі заходи допомагають підвищити рівень підготовки освітян, навчають дітей правильних дій у небезпечних ситуаціях.




