Між надією і болем Ходорівська громада зустрічає Захисника на щиті

Сьогодні в нашу громаду прийшов день великої скорботи. На щиті додому повертається Захисник України — Володимир Коханюк (23.12.1978 — 16.07.2024) солдат, стрілець-помічник гранатометника аеромобільного відділення.
Володимир пройшов строкову військову службу, а у травні 2024 року без вагань став на захист Батьківщини. Він вірно й з честю виконував свій військовий обов’язок, залишаючись відданим присязі та Україні до останнього подиху.
16 липня 2024 року Герой загинув у бою поблизу населеного пункту Берестове Куп’янського району.
Понад півтора року Володимир вважався безвісти зниклим. Увесь цей час рідні жили між надією і болем — чекали, вірили, молилися… Та війна безжально обірвала життя ще одного Захисника.
Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям і всім, хто знав і любив Володимира. У цей важкий час уся громада розділяє з вами біль утрати та схиляє голови в скорботі.
Церемонія прощання розпочнеться : 21 січня 2026 року об 11:00 — у Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м.Львів).
Після прощання траурний кортеж з тілом Захисника вирушить до села Городище (через с. Дев’ятники) - орієнтовно о 12:15.
Чин похорону — 21 січня о 13:00 з рідного дому Героя, с. Городище, вул. Стуса, 3.
Просимо мешканців громади гідно зустріти Захисника, віддати останню шану та провести його в останню дорогу з молитвою і тишею в серці.
Володимир віддав найдорожче — своє життя за Україну, за наше право жити й будувати майбутнє.
Пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях громади.
Вічна пам’ять. Вічна слава Герою.