Головне управління ДПС у Львівській області інформує
Ходорівська міська рада інформує, що Головним управлінням ДПС у Львівській області завершено формування податкових повідомлень-рішень по податку на майно (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю).
Для отримання податкового повідомлення пропонуємо скористатися наступною інформацією:
ПАМ’ЯТКА
Для отримання необхідної інформації щодо нарахованих сум податку, об’єктів нерухомого майна, за які проведено нарахування, а також сплати податку, платнику необхідно:
1) увійти до електронного кабінету платника податків (посилання) за допомогою кваліфікованого електронного підпису;
2) подати ,,Заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет” форми F1391602.
Як це зробити в електронному кабінеті:
якщо платник зареєстрований ФОП |
громадяни, які не зареєстровані ФОП |
у розділі ,,Ведення звітності” перейти на закладку ,,Створити”. Обрати рік, місяць, у якому формується та подається заява, та зі списку документів обрати форму заяви F 1391602 – Заява про бажання отримувати документ через Електронний кабінет, натиснути ,,Створити”, заповнити поле ,,електронна адреса”, накласти кваліфікований електронний підпис (вгорі - під полем Головна >Ведення звітності > Редагувати обрати значок ,,дискетка”) та натиснути ,,Надіслати документ” |
у розділі ,,Додатково” перейти в розділ ,,Введення звітності”, перейти на закладку ,,Створити”. Обрати рік, місяць, у якому формується та подається заява, та зі списку документів обрати форму заяви F1391602 – Заява про бажання отримувати документ через Електронний кабінет, натиснути ,,Створити”, заповнити поле ,,електронна адреса”, накласти кваліфікований електронний підпис (вгорі - під полем Головна >Ведення звітності > Редагувати обрати значок ,,дискетка”) та натиснути ,,Надіслати документ” |
У разі виникнення запитань:
щодо подання Заяви, звертатись за номером телефону: (032) 297 33 09;
щодо податкового боргу та нарахованих сум, контакти за посиланням: