Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ

Дата: 09.07.2024 14:58
Кількість переглядів: 125

 

 

Фото без опису

 

ЗВІТ

про роботу дільничного офіцера поліції сектору превенції  Жидачівського відділення поліції №1 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області лейтенанта поліції  ГІРНЯК Богдани Богданівни

 

Загалом на території Ходорівської об’єднаної  територіальної громади протягом звітного періоду, а саме січень – червень 2024 року, зареєстровано 3 кримінальних правопорушення.

Протягом цього ж часу на території Ходорівської об’єднаної  територіальної громади нею задокументовано 27 адміністративних правопорушень, з яких: за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП) 4 адміністративних протоколи, за розпиття алкогольних напоїв та появу у нетверезому стані в громадському місці (ст. 178 КУпАП) 6 постанов, про адміністративні правопорушення, за  вчинення дрібної крадіжки (ст. 51 КУпАП) 7 протоколів, за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях  (ст. 175-1 КУпАП) 5 постанов та інші.

Також дільничним офіцером поліції відділення поліції №1 Богданою Гірняк проводилась профілактична робота із особами, які вчиняють домашнє насильство, раніше судимими з метою недопущення вчинення нових повторних випадків, злочинів чи правопорушень, здійснювався контроль відносно раніше судимих  осіб, яким судом встановлено адміністративний нагляд. За наявності вчинення правопорушень вказана категорія осіб притягалась до відповідальності згідно чинного законодавства.

Протягом звітного періоду неодноразово залучалася для проведення спільних рейдів із державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою проведення профілактичної роботи серед населення, щодо дотримання правил протипожежної безпеки, з працівниками Ходорівської міської ради щодо перевірки житлово-комунальних умов в неблагополучних та малозабезпечених сім’ях, а також вечірніх та нічних рейдів з метою виявлення порушень громадської безпеки, в тому числі вчинених неповнолітніми.

 

 

 

 

 

 

 

ЗВІТ

про роботу дільничного офіцера поліції сектору превенції  Жидачівського відділення поліції №1 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області старшого лейтенанта поліції  ПАСТЕРНАКА Богдана Володимировича

 

Мною на території Ходорівської   ОТГ здійснювалося обслуговування Жирівського, Піддністрянського  і Отиневицького старостинських округів. На вказаній території протягом звітного періоду, а саме січень – червень 2024 року,  безпосередньо було розкрито 5 кримінальних правопорушень.

Протягом цього ж часу на території Ходорівської об’єднаної  територіальної громади нею задокументовано 33 адміністративних правопорушень, з яких: за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП) 4 адміністративних протоколи, за розпиття алкогольних напоїв та появу у нетверезому стані в громадському місці (ст. 178 КУпАП) 19 постанов, про адміністративні правопорушення, за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях  (ст. 175-1 КУпАП) 6 постанов та інші.

Також дільничним офіцером поліції відділення поліції №1 Богданом Пастернаком проводилась профілактична робота із особами, які вчиняють домашнє насильство, раніше судимими з метою недопущення вчинення нових повторних випадків, злочинів чи правопорушень, здійснювався контроль відносно раніше судимих  осіб, яким судом встановлено адміністративний нагляд. За наявності вчинення правопорушень вказана категорія осіб притягалась до відповідальності згідно чинного законодавства.

Протягом звітного періоду неодноразово залучалася для проведення спільних рейдів із державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою проведення профілактичної роботи серед населення, щодо дотримання правил протипожежної безпеки, з працівниками Жидачівської міської ради щодо перевірки житлово-комунальних умов в неблагополучних та малозабезпечених сім’ях, а також вечірніх та нічних рейдів з метою виявлення порушень громадської безпеки, в тому числі вчинених неповнолітніми.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Що на Вашу думку потрібно перш за все зробити в ОТГ

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень