Журналістка часопису «Ходорівщина» Ольга КАРАЧЕВСЬКА отримала нагороду від очільника району Богдана Янка.

Дата: 07.06.2024 16:12

Учора люди, за плечима яких енна кількість статей, теле- і радіоефірів, сотні відкритих світу імен, віднайдених із забуття доль, відзначали своє професійне свято – День журналіста.

З цієї нагоди голова Стрийської РВА привітав журналістів ЗМІ Стрийщини з професійним святом.

В теплій дружній атмосфері  журналісти  приймали привітання, а також отримували грамоти.

Відтак, за сумлінну працю, відданість журналістській справі, вагомий внесок у розвиток засобів масової інформації Стрийщини, професійну майстерність та з нагоди «Дня журналістики» у свою «скарбничку клопіткої роботи» грамоту поклала  журналістка часопису «Ходорівщина» Ольга КАРАЧЕВСЬКА

Вітаємо з ногородою!