Ходорівська міська територіальна громада

Увага! Тимчасове відключення вуличного освітлення!

Дата: 07.06.2024 11:02

Керуючись частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, враховуючи лист Львівської обласної військової адміністрації за вих.. №5/42-4514/0/2-24/1-30.1.1 від 18.04.2024 року, з метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи  та з метою підтримки національної енергосистеми тимчасово, до періоду відміни такої необхідності на території в місті  Ходорів та в населених пунктах громади буде  вимкнене вуличне освітлення задля економії електроенергії.

Фото без опису

Звертаємося до мешканців громади та підприємців з проханням максимально знизити рівень використання електроенергії не лише в пікові години з 18:00 до 23:00, але й упродовж дня.

Відключення вуличного освітлення є неприємним, але необхідним заходом для забезпечення економії електроенергії та відновлення роботи енергосистеми України загалом.

Тож ми сподіваємося на ваше розуміння та співпрацю в цей важкий час.