Звіт про виконання місцевої  цільової  програми у сфері піклування дітей

Дата: 13.05.2024 15:59

Фото без описуДепутати Ходорівської міської ради на  сесії заслухали та затвердили звіт про виконання  цільової  Програми.

Сьогодні до вашої уваги публікуємо звіт про виконання програми у сфері піклування дітей

Звіт

про хід виконання у 2023 році місцевої програми підтримки сімї та забезпечення  прав дітей  «Щаслива родина-щаслива громада» на 2021-2024 роки.

Рішенням Ходорівської міської ради від 22.12.2020 року №41 була затверджена програма підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина-щаслива громада» на 2021-2024 роки;

Напрями  в реалізації мети  та очікуванні результати виконання Програми, визначення її ефективності:

-розвиток сімейних форм виховання та усиновлення дітей;

-захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-підтримка багатодітних сімей та матерів-героїнь;

-попередження насильства в сімї;

-забезпечення безпечного та змістовного оздоровлення і відпочинку дітей.

З бюджету Ходорівської міської ради на виконання програми в 2021 році  було спрямовано  та використано в сумі  50000,00 грн.а саме:

-з нагоди Дня Захисту дітей- 5678,00 грн.;

- з нагоди святкування Св.Миколая -  44322,00 грн.

Моніторинг та контроль за виконанням Програми здійснюється Ходорівською міською радою.