Відбулось засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Дата: 26.04.2024 12:55

Сьогодні, 26 квітня, відбулось засідання виконавчого комітету  міської ради, яке провів міський голова Олег Коцовський.

Члени виконавчого комітету розглянули 3 питання порядку денного.

-   Про приєднання Ходорівської міської ради до Міжнародної хартії відкритих даних

«Цілями зазначеної хартії є поширення демократії, боротьба з корупцією та сприяння економічному зростанню. Головною метою хартії є покращення та сприяння співпраці під час прийняття та реалізації спільних принципів, стандартів та кращих практик відкритих даних»

- Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою на ім’я малолітньої дитини

-   Про надання дозволу на укладання  договору дарування на ім’я неповнолітнього

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.