14 травня завітайте до Ходорова на концерт Академічного ансамблю народної музики "Візерунок " з Тернополя!

Дата: 25.04.2024 16:15

Професійний, самобутній колектив - академічний ансамбль народної музики «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії 14 травня завітає до Ходорова з музично-театралізованою програмою «Стефанія». Цей унікальний колектив, володар першої Республіканської премії артистів естради, нагороджений спеціальним призом Європейського фонду культури виконує авторські, патріотичні та народні пісні і танці у супроводі оркестру «Веселі Галичани» і танцювального ансамблю «Надзбручанка». Їм аплодували в: США, Канаді, Англії, Франції, Німеччині, Австрії, Іспанії, Нідерландах, Йорданії, Польщі. Живий контакт з глядачем перетворює їхні виступи на незабутнє свято української музики і танцю та буде цікаве глядачам всіх вікових категорій, включаючи дітей. Родзинкою колективу є використання самобутніх народних інструментів: сопілка, гуцульське ребро, най, окарина, бугай, дводенцівка, козо-бас, ліра, фрілка, телинка. Багато років колективом керує композитор, Народний артист України Мирослав Бабчук.

Отож чекаємо Вас 14 травня о 12:00 та 14:00 год.

Ціна: 130 грн.