Відбулася атестація педагогічних працівників закладів освіти Ходорівської громади

Дата: 11.04.2024 09:28

9 -10 квітня 2024 року успішно проведено атестацію педагогічних працівників ІІ рівня, яка відбулася відповідно до нового положення про атестацію педагогічних працівників, яке увійшло в дію 01.09.2023р.

Атестаційною комісією II рівня на чолі з керівником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради Наталією Калинець проатестовано 20 педагогічних працівників, серед них:

- на відповідність займаній посаді – 1 директор, 1 завідувач філії та 1 заступник директора;

- на підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» - 5 педагогічних працівників;

-  на присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст ІI категорії» - 2 педагогічних працівника;

- на присвоєння педагогічного звання «Старший вчитель» - 1 педагогічний працівник;

- на присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» - 2 педагогічних працівника та 1 вихователь ЗДО;

-  на підтвердження педагогічного звання « Старший вчитель»- 1 педагогічний працівник;

-  на підтвердження педагогічного звання « Вчитель-методист» -1 педагогічний працівник;

- на присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст» - 2 вихователі ЗДО;

-  на підтвердження кваліфікаційної категорії «Спеціаліст І категорії» - 4 педагогічних працівника;

- на присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст І категорії» - 1 педагогічний працівник; 1 вихователь ЗДО.

Атестація педагогічних працівників – важлива складова частина підвищення педагогічної кваліфікації, рівня професійної компетентності, яка позитивно впливає на якість і результативність освітнього процесу, активізує професійну діяльність учителів, сприяє розвитку їх творчої ініціативи, підвищує персональну відповідність за результатами своєї роботи.

Творчої наснаги усім, професійного самовдосконалення, віри в свої сили, позитивних емоцій, успішної реалізації творчих задумів, здійснення мрій!