"Село на 360! - курс молодіжного активізму" - стартує новий проєкт за підтримки ГО ПІ "Теплиця", ЛОМЦ та ЮНІСЕФ

Дата: 11.04.2024 09:09

У Молодіжному центрі стартує новий проєкт -  "Село на 360! - курс молодіжного активізму" для молоді 13-24 роки Ходорівської ОТГ, який триватиме з квітня по вересень 2024 року.

Завдяки співпраці з ГО ПІ "Теплиця", ЛОМЦ та ЮНІСЕФ нам вдалося залучити 270 000 грн для втілення проєкту в Ходорівській громаді.

Проєкт реалізовуватиметься на базі МЦ, а також заплановані виїзди у села громади, до участі буде запрошена молодь з усіх населених пунктів Ходорівської ТГ, з числа якої буде відібрано 40 найбільш мотивованих і зацікавлених учасників для участі в проєкті.

Протягом 6 місяців на них чекають:

- Неймовірні події в Молодіжному центрі;
- Можливість для розвитку молоді власного села;
- Нові знайомства та активний відпочинок;
- Контент для молоді;
- 3 молодіжні клуби;
- Щотижневі активності;
- Мерч проєкту в подарунок.

А також навчання з тем: "Участь молоді в житті громади", "Волонтерство",  "Лідерство", "Комунікації з громадськістю", "Проєктний менеджмент" і "Командотворення" з практичною та менторською складовою для формування 4 ініціативних груп  та реалізацією ідей і малих проєктів молоді у своєму населеному пункті!

Щоб дізнаватися деталі, стежте за нашою сторінкою у Facebook
https://www.facebook.com/groups/3588816714732016/?ref=share_group_link  та приєднуйтесь до нас в Instagram https://www.instagram.com/khodoriv.youthcenter?igsh=MWV2Y2J5dTE0am8x.

Ми чекаємо саме на тебе!

Проєкт «Село на 360! - курс молодіжного активізму» реалізується Ходорівським молодіжним центром в рамках програми "Розширення психолого-соціальної підтримки, навчання життевим навичкам і програм розширення можливостей для молоді через UPSHIFT та зміцнення молодіжних центрів в трьох регіонах", що реалізовується ГО "ПІ "Теплиця" в партнерстві з ЛОМЦ за фінансової підтримки уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KFW та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)