На Львівщині затвердили новий Порядок, щодо видачі та зберігання перепусток під час дії комендантської години: докладно

Дата: 10.04.2024 09:55

Фото без опису​​​​​​

Новий Порядок передбачає заборону розміщення перепустки під склом транспортного засобу, або на іншому видному для огляду місці, а також передачу перепустки іншим.

Також власник перепустки зобов’язаний зберігати та використовувати перепустку таким чином, щоб не допустити її втрату, псування, або доступ до неї сторонніх осіб.

Керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень підкреслив, що існують конкретні критерії для видачі перепусток, які передбачають необхідність забезпечення роботи критично важливої інфраструктури області.

Для отримання перепустки необхідно надіслати на електронну адресу komendant@loda.gov.ua відповідні документи, вказавши у темі електронного листа назву підприємства чи установи.

Перелік документів тут

Зверніть увагу

Не всі перепустки, які надійшли до ОВА для продовження терміну, будуть продовжені. Рішення про продовження перепусток приймається комендантом.