Відбулося засідання постійної комісії  з питань регулювання земельних відносин

Дата: 04.04.2024 09:14

Підготовка до чергової ХХ сесії.  Депутати розпочали свою роботу в комісіях.

3 квітня 2024 року відбулося засідання постійної комісії  з питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального  устрою.  Провів засідання голова комісії Ростислав Михайлюк.

Під час засідання опрацьовано звернення жителів громади та клопотання юридичних осіб про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та у власність, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, надання дозволів на розробку та затвердження детальних планів території та інші земельні питання.

Кожне звернення проаналізовано на відповідність вимогам земельного законодавства. За результатами розгляду  були прийняті відповідні рішення та рекомендації. Окремі  питання депутати відправили на доопрацювання та розглянуть їх повторно на наступному засіданні.

Участь в засіданні комісії взяли Марія Гавінська, секретар міської ради та спеціалісти відділу земельних ресурсів, відділу містобудування та архітектури та  юридичного відділу.

Наступні засідання постійних депутатських комісій відбудуться 8 та 10 квітня 2024 року. згідно графіку проведення комісій.

Фото без опису                                 Фото без опису