НОВИНИ З ВИКОНКОМУ

Дата: 27.03.2024 16:04

26 березня під головуванням міського голови Олега Коцовського відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради, в якому взяли участь 18 членів  виконкому. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які загинули в російсько-українській війні....

Під час засідання розглянуто важливі питання та прийнято відповідні рішення. Зокрема  затверджено звіти про виконання фінансових  планів комунальних підприємств Ходорівської міської ради за 2023 рік:

- КП «Ходорівське УКГ»;

- КП «Ходорівводоканал»;

-МКП «Ринок»;

-Трудовий архів м. Ходорова;

- КНП «Ходорівська міська лікарня».

Затверджено  правила резервації приміщення КУ «Молодіжний центр» Ходорівської міської ради Львівської області :

- резервування приміщення Молодіжного центру можна оформити  як оффлайн так і онлайн за допомогою спеціально розробленої форми.

- резервувати приміщення потрібно не менше, ніж за два тижні  до проведення заходу.

- часовий діапазон проведення заходу - 10:00 - 19:00. Інтервал між заходами повинен становити не менше 30 хв.

Розглянуто ряд  питань служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг, зокрема прийнято рішення про доцільність позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дочки.

Також прийнято рішення про прийняття на обслуговування   у КУ «Центр надання соціальних послуг»  одиноких непрацездатних громадян та громадян,    що проживають самотньо.

Розглянуто заяви громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень. У рамках засідання прийнято рішення про надання дозволу КП «Ходорівське управління комунального господарства»  на   зрізку  дерев, видалені зелені насадження (ліквідну деревину) КП «Ходорівське управління комунального господарства» облікувати та використати її в подальшому для комунальних потреб громади.

Затверджено   кошторисну документацію на поточний ремонт дороги на вулицях: Грушевського, Б.Хмельницького та Привокзальній у місті Ходорів

Також  членами виконкому підтримано рішення , що стосується виділення та надання матеріальної грошової допомоги мешканцям громади відповідно до поданих заяв.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до чинного законодавства  будуть оприлюднені на сайті Ходорівської міської ради в рубриці «Офіційні документи».