Вітаємо переможців конкурсу хорових колективів «Кобзарева дума» присвяченого 210-тій річниці від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 25.03.2024 11:58

З метою популяризації аматорського вокально-хорового мистецтва, вшанування пам’яті та з нагоди 210-тої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у березні 2024 року відбувся дистанційний обласний огляд-конкурс хорових колективів «Кобзарева дума».

Ваші таланти й вміння втілювати поезію через спів стали надзвичайним джерелом натхнення. Ви показали високий рівень майстерності та виразності, що підтверджує глибокий зв'язок із духом творчості великого Кобзаря.

Ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, розвиваєте кращі народні традиції, вносите в буденне життя гарний настрій. Віддаєте  часточку свого тепла.

Тож бажаю Вам прихильності долі, здійснення життєвих планів, мирних та сонячних днів, радості, нових цікавих ідей та професійних успіхів!

Нехай ваше мистецтво розквітає і надалі, а голоси звучать як символ єднання та надії! Спасибі вам за відданість хоровому мистецтву та неперевершений внесок у культурне життя нашого краю!

Вітаємо усіх учасників колективу «Мрія»  та керівника Оксану Гаталу з високою нагородою!

Уклін та подяка нашим захисникам — Збройним Силам України, які захищають нашу країну та її культурну спадщину!

НАША ДУМА, НАША ПІСНЯ НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ...