КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ «ХОДОРІВЧАНКА» ОТРИМАЛА ГРАН-ПРІ ОБЛАСНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ АНСАМБЛІВ БАНДУРИСТІВ «СТРУНИ КОБЗАРЯ»

Дата: 25.03.2024 10:23

З метою популяризації кобзарського мистецтва у березні 2024 року відбувся дистанційний огляд-конкурс ансамблів бандуристів «Струни Кобзаря», присвячений 210-тій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

До вашої уваги результати роботи журі конкурсу під головуванням народної артистки України, професорки, завідувачки кафедрою народних інструментів Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка Людмили ПОСІКІРИ, заслуженої артистки України, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри народних інструментів Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка Олени НІКОЛЕНКО та заслуженого працівника культури України, завідувачки відділу народних інструментів, викладача-методиста Львівського музичного фахового коледжу ім. Станіслава Людкевича Марії НАКОНЕЧНОЇ.

Номінація: «Музичні та мистецькі школи»

ГРАН-ПРІ

Капела бандуристів «Ходорівчанка» Ходорівської ДШМ ім. Б.-Ю. Янівського (кер. О. Вавричин).

Номінація: «Малі ансамблеві форми (дуети, тріо, квартети)»

І місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА

Тріо бандуристок Ходорівської ДШМ ім. Б.-Ю. Янівського (кер. О. Вавричин).

ІІ місце і ЗВАННЯ ЛАУРЕАТА

Дует бандуристок Ходорівської ДШМ ім. Б.-Ю. Янівського (кер. О. Вавричин).

Переможці обласного огляду-конкурсу будуть нагороджені дипломами Лауреатів а учасники – грамотами за участь!

Понад 70 колективів конкурсу – це не просто число, а сузір'я талановитих музикантів, які своїм мистецтвом змогли здивувати та захопити глядача. Ваша активність та наполегливість є невтомним джерелом натхнення для всіх, хто мріє про високі досягнення у бандурному мистецтві!

Кожен з виступів став відображенням глибокого зв'язку із творчістю Тараса Шевченка, а ваші вміння розширюють розуміння краси української культури.

Нехай струни бандури завжди звучать як шана української душі до великого Кобзаря, нехай українська пісня продовжує надихати та об'єднувати серця!

З глибокою вдячністю Збройним Силам України за можливість жити, співати та творити!

Шановні учасники дистанційного обласного огляду-конкурсу ансамблів бандуристів «Струни Кобзаря»  Ходорівська міська рада висловлює щиру подяку кожному з вас за неймовірний внесок у вшанування пам'яті великого Тараса Шевченка!