Все життя в танці...

Дата: 18.03.2024 15:25

16 березня 2024 року в Палаці культури м.Ходорова відбувся благодійний творчий вечір народного аматорського ансамблю танцю «Наддністрянка» з нагоди 70 річчя творчої діяльності.          Фото без опису

Справжнє свято грації та пластики, важкий творчий шлях до якого лежить через велику працю та наполегливість подарувала нам  наша «Наддністрянка»

Колектив «Наддністрянка» виховала цілі династії прихильників народного танцю. Сьогодні більше як 100 учасників різних вікових категорій, під керівництвом Заслуженого працівника культури України Юзефи Йосифівної Коцовської та хореографа-репетитора Лесі Ярославівни Семчій досяг великих успіхів та встиг зарекомендувати себе не лише в місті, а й за його межами. За час своєї плідної творчості колектив брав участь у різних конкурсах всеукраїнського та міжнародного значення і до сьогоднішнього дня радує око глядача та є незмінним гостем святкових концертів та урочистостей, що проводяться у нашому місті.

Неповторним співом наповнили атмосферу солісти: Петро Андрушків, Христина Добуш, Назар Костур, Василина Івановська та Ілона Кутна.

Під час концерту лунали записи  у супроводі народного аматорського ансамблю троїстих музик «Візерунки» під який виконував танець наш колектив.

У святковій і теплій атмосфері ювіляр приймав привітання від: •Ольга Дуляба - Завідувачка відділу народної творчості. Навчально-методичного центру культури і мистецтва Львівщини. Заслужений працівник культури України.

•Побєда Харісов - Член управління національної хореографічної спілки України. Голова Львівського обласного відділення національної хореографічної спілки України. Заслужений працівник культури України.

•Володимир Городиський - Заслужений артист України. Керівник вокально-хореографічного ансамблю «Панночка»

•Роман Береза - Доцент національної академії Сухопутних військ ім. Гетьмана П. Сагайдачного

•Марія Гавінська - секретар ради

•Ольга Мельник - заступник міського голови

•Андрій Глушко - керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради

•Галина Кадюк - директор КЗ «Палац культури м. Ходорова»

•Марія Носик - голова ГО-«Просвіта» м. Ходорова

•Тетяна Проць - голова союзу «Українок»м. Ходорова

Народний  аматорський ансамбль танцю «Наддністрянка» нарогоджений грамотамою від

Голови обласної державної адміністрації- Максима Козицького

- Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-методичний центр культури та мистецтв Львівщини»

А також грамоту вручили Заслуженому працівнику культури України, керівнику народного аматорського ансамблю танцю «Наддністрянка» Юзефі Коцовській від:

- Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації

-Комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-методичний центр культури та мистецтв Львівщини»

-Національна хореографічна спілки України Львівське обласне відділення подякою та медаллю

- Ходорівська міська рада

-Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Ходорівської міської ради

- Палац культури м. Ходорова

Хореограф- постановник народного аматорського ансамблю танцю «Наддністрянки» Лесі Семчій нагороджений від:

- Ходорівська міська рада

- Палац культури м. Ходорова

На завершення Заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського ансамблю танцю «Наддністрянка» звернулась до усіх учасників та присутніх зі щирими словами вдячності.

Звітний ювілейний концерт пройшов благодійним, ми змогли зібрати 6000 грн.

Усі кошти будуть передані для ЗСУ!

Слава Україні!