Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2024 17:08

Щиро вітаю з професійним святом усіх працівників житлово-комунального господарства!

Сфера послуг – одна з найважливіших складових господарського комплексу громади, адже це тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Ваша повсякденна праця  починається у той час, коли більшість жителів громади  ще не прокинулись.  Завдяки  наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, ви докладайте максимум  зусиль, щоб в наших домівках був затишок, тепло і життєво необхідні зручності.

Дякую вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну працю на благо людей. Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, наснаги, душевного тепла та усіх життєвих гараздів.

З повагою міський голова                                 Олег КОЦОВСЬКИЙ