Відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки.

Дата: 11.03.2024 20:41

Фото без опису11 березня 2024 року, під головуванням заступника міського голови Ольги Мельник, відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки.
Присутні розглянули звернення щодо призначення опікунів над повнолітніми особами, які за станом здоров’я не можуть самостійно захищати свої права та виконувати обов’язки.
Розглянуті звернення будуть винесені на розгляд засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради.