Нашому архіву - 10!

Дата: 08.03.2024 16:23

В Ходорівській міській раді протягом 10 років діє трудовий архів.

Установа виконує важливі завдання щодо  забезпечення  збереження документів з особового складу та тимчасового зберігання суб'єктів господарської діяльності всіх форм власності, виявлення та включення до джерел комплектування документів
з особового складу підприємств, установ, організацій громади, проведення експертизи цінності документів, що передаються на зберігання до  «Трудового  архіву», організації на належному рівні користування документами у службових, соціально-правових та інших цілях, підготовка та видача довідок, копій та витягів з документів, що знаходяться на зберіганні.

Але архів це насамперед люди, а потім вже фонди, описи і справи. Тому в цей день хочеться подякувати людям,  які пліч-о-пліч працюють поруч.

10 років незмінним керівником трудового архіву є ГЕШКО Ольга Романівна. Відповідальна, сумлінна, привітна. Адже саме такими рисами характеру повинен володіти архіваріус! Про таких, як вона,  кажуть: «Людина на своєму місці».

Секретар міської ради Марія Гавінська привітала керівника архіву та вручила  подяку міського голови за сумлінну  багаторічну  працю, високий професіоналізм,  за збереження минулого  та єднання його з сьогоденням з метою надання якісних послуг мешканцям Ходорівської міської територіальної громади та з нагоди 10 річного ювілею архіву.

Вітаємо! Зичимо успіхів і нових звершень у важливій та відповідальній роботі!