Важлива подія для заходу та сходу України – підписання Меморандуму про співдружність та співпрацю між громадами Львівської та Сумської областей.

Дата: 08.03.2024 16:12

Фото без описуДо Славської громади завітали голови громад та народні депутати на 7-й Міжнародний форум громад-побратимів Сумщини та Львівщини.Фото без опису

Від Ходорівської громади участь у форумі взяв міський голова Олег Коцовський. Фото без опису

Під час форуму обговорили питання співпраці та взаємопідтримки. Адже в умовах війни, громади, які перебувають близько, чи навіть безпосередньо до лінії зіткнення, потребують підтримки.

Також важливим питанням форуму стало залучення міжнародних та європейських партнерів до зміцнення та відновлення українських громад, написання спільних грантових заявок та планування розвитку.

Дякуємо всім представникам Сумщини за вашу незламність, за щоденну боротьбу. Попри обстріли, руйнування, втрати та біль, ви все одно шукаєте можливості, щоб працювати для розвитку громади та України.

Нагадаємо, що угоду про співпрацю укладено між Ходорівською міською радою та Хотінською сільською радою Сумської області.

Віримо, що зовсім скоро наша співпраця, принесе результати.Фото без описуФото без описуФото без опису