У родині Захисника України з Донеччини народилось немовля  у Ходорівському пологовому відділенні

Дата: 07.03.2024 10:55
Кількість переглядів: 1923

Військовослужбовець Максим приїхав на декілька днів у відпустку, та вже у день виписки дружини та новонародженого сина з лікарні додому, повертався на службу.

Максим родом з Донеччини, познайомився із своєю дружиною Русланою, коли навчався у Львові у Національній академії сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного. Руслана родом із Вибранівського старостинського округу Ходорівської громади.

Максим після навчання служив у ЗСУ. У лютому минулого року пара одружилась. А вже у квітні чоловік отримав важке поранення.

У перший день весни у пари народився син, якого назвали Макар. Із пологового Руслана із сином Макаром повернулась додому у Бринці, а згодом планує переїхати до чоловіка у Київ. Після поранення і реабілітації Максим служить начальником групи інструкторів і навчає військових.

Від імені міського голови Олега Коцовського щасливу родину привітали працівники Центру надання соціальних послуг Ходорівської міської ради - психолог Галина Баран, директор Ольга Карачевська та завідувач відділення соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах Христина Клапко. Новонародженому Макару подарували першу вишиванку, місячний запас підгузників та солодощі.

Вітаємо сімʼю Захисника з поповненням і зичимо міцного здоров'я та щасливого майбутнього під мирним небом!