Звіти про виконання місцевих цільових програм в газузі освіти

Дата: 04.03.2024 15:36

Депутати Ходорівської міської ради на  сесії заслухали та затвердили звіти про виконання місцевих цільових Програм.

Сьогодні до вашої уваги публікуємо звіти про виконання про виконання трьох програм в галузі освіти.

про виконання у 2023 році місцевої цільової програми

«Знай своє» Ходорівської міської територіальної громади на 2023 рік

у 2023 році

Програма    «Знай своє» розроблена відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради та затверджена рішенням ХV сесії VIII скликання Ходорівської міської ради №2820 від 27 червня  2023 року.

Програма розрахована для учнів закладів загальної середньої освіти.

Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів міського бюджету. На 2023 рік на виконання програми заплановано 5 000 грн. Обсяги фінансування програми уточнюються щороку під час формування бюджету на відповідний рік.

Перелік заходів пограми:

- Відвідування Львівського історичного музею учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Придбано квитки на суму 4 000 грн. та витрати на пальне становлять 4 929,15 грн. У даній програмі взяло участь 100 учнів закладів освіти Ходорівської громади.

Результат виконання програми:

Виконання даної програми сприяло  збільшенню відвідуваності дітьми та молоддю закладів, що популяризують культурні та національно-мистецькі традиції українського народу, а також експозицій музеїв, присвячених національно-визвольній боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України;
підвищенню рівня знань у дітей та молоді про видатних особистостей українського державотворення, визначних вітчизняних учених, педагогів, провідних діячів культури і мистецтва, а також духовних провідників українського народу.

про виконання у 2023 році місцевої цільової програми «Програми

«Програма    національно-патріотичного виховання дітей та молоді  Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади на 2022-2025 роки» розроблена відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради та затверджена рішенням VII сесії VIII скликання Ходорівської міської ради №1649 від 24 грудня 2021 року.

Основною метою програми є розвиток та вдосконалення системи патріотичного виховання учнівської молоді .Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів міського бюджету.  На 2023 рік на виконання програми заплановано 50 000грн.  Обсяги фінансування програми уточнюються щороку під час формування бюджету на відповідний рік.

У 2023 році відділом освіти, молоді та спорту проведено І(ТГ) етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому було задіяно 48 учнів та 12 вчителів закладів освіти нашої громади. Також у ІІ (обласному) етапі гри взяла участь команда «Щит» ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 м.Ходорова у складі 8 учнів та 2 вчителів. Для проведення гри відділом освіти закуплено:

1.Намет двокімнатний чотиримісний Lanyu – 2*5200 на суму 10 400грн.

2.Каремат тактичний EVA 1800*600 10 мм – 10*350 на суму 3 000 грн.

3.Спальний мішок Sky-fish Олива – 10*1600 на суму 16 000 грн.

4.Гвинтівка Beeman 2971 – 3*3 900 на суму 11 700 грн.

5.Кулі Шершень 0,68 г – 10*140 на суму 1400грн.

6. Граната навчальна РГД -5 – 3*120 на суму 360 грн.

7.Казан туристичний 10л – 2*1200 на суму 2 400 грн.

8. Футболка з принтом – 13*350 на суму 4 550 грн.

На виконання заходів даної програми було використано 49 810грн.

Результат виконання програми: Проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») сприяло:

виховуванню свідомої розвинутої інтелектуальної особистості-патріота, з людськими цінностями, переконаннями та повагою до культурного й історичного минулого України;

вихованню поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки;

підвищенню інтересу до престижності військовослужбовцям, поважного ставлення до військових, солдата, як захисника вітчизни, героя – усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;

сприяє набуттю здобувачів освіти патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, місцевої громади;

виховує любов до Батьківщини та готовності до її захисту.

про виконання у 2023 році місцевої цільової програми «Обдаровані діти»

Ходорівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки

Програма    «Обдаровані діти» Ходорівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки розроблена відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради та затверджена рішенням VII сесії VIII скликання Ходорівської міської ради №1649 від 24 грудня 2021 року.

Дана програма розроблена для виявлення, підтримки та розвитку інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді.

Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів міського бюджету. На 2023 рік на виконання програми заплановано 10 500 грн. Обсяги фінансування програми уточнюються щороку під час формування бюджету на відповідний рік.

Перелік заходів пограми:

• Нагородження випускниці ЗЗСО І-ІІІ ст.№3 м.Ходорова Заяць Тетяни за складання НМТ з математики на максимальні 200 балів цінним подарунком – планшет, куплений на суму 12 000 грн.

На виконання заходів даної програми було використано 12 000 грн.

Результат виконання програми:

Виконання даної програми дало змогу виявити та підтримати здібних, обдарованих і  талановитих  учнів Ходорівської громади, підвищити в учнів інтерес до знань, фінансово та морально стимулювати обдарованих дітей та молодь.