27 лютого відбудеться 2 чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 16.02.2024 11:16

ХОДОРІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  16 лютого  2024 року № 3/27

Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

На підставі ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

розпоряджаюсь:

Скликати  2  чергове засідання виконавчого комітету Ходорівської

міської ради  27 лютого  2023 року  о 10.00 годині  за адресою: м. Ходорів,

вул. М. Грушевського, 29.

Олег КОЦОВСЬКИЙ

вик.  Абрамів Л.С.

0969827922

ПРОЄКТ

комітету Ходорівської міської ради від 27.02.2024 року

№пп

Назва питань

виконавець

1

Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок загиблим  захисникам України на території Ходорівської територіальної громади.

2

Про організацію громадських робіт на підприємствах, установах, організаціях Ходорівської  міської територіальної громади на 2024 рік

3

4

Про

Про проведення  відкритого архітектурного конкурсу  на кращу проектну пропозицію ,щодо смпорудження  військового меморіалу полеглим захисникам України у війні з російським агресором в м.Ходорові.

5

Про затвердження подання про доцільність припризначення Гринів Михайла Михайловича

опікуном Гриніва Михайла Андрійовича.

6

Про затвердження розрахунку розміру орендної плати за надану в оренду частину рибогосподарського водного об’єкта або рибогосподарську технологічну водойму згідно МЕТОДИКИ визначення розміру плати за використання на умовах оренди частини рибогосподарського водного об’єкта, рибогосподарської технологічної водойми на 2024рік.

Лабяк О.І.

7

Про затвердження розрахунку розміру орендної плати за надану в оренду частину рибогосподарського водного об’єкта або рибогосподарську технологічну водойму згідно МЕТОДИКИ визначення розміру плати за використання на умовах оренди частини рибогосподарського водного об’єкта, рибогосподарської технолгічної водойми на 2024рік.

Лабяк О.І.

8

Про затвердження ПКД

Кравчук Г.О.

9

Про передачу будинку у приватну власність.

Мосій Г.В.

10

Про затвердження акту видалення зелених насад-

жень.

Мосій Г.В.

11

Про затвердження плану роботи відділу освіти ,молоді і спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Калинець Н.І.

12

Пр Про прийняття на обслуговування у КУ «Центр надання соціальних послуг» Ходорівської міської ради Львівської області одиноких непрацездатних громадян, громадян,  що проживають самотньо.

Герич О.С.

13

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 09.03.2023 року №77 «Про затвердження Положення про Комісію з питань захисту прав дитини та її персонального складу»

14

Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку та земельної ділянки.

15

Про  затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визначення способу участі батька у вихованні його малолітніх дітей.

16

Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав

17

Про зміну татусу дитини, , позбавленою батьківського піклування. на статус дитини –сироти.

ОЛьшанська Л.І.

18

Про призначення піклувальника над дитиною,позбавленою батьківського піклування

19

Про надання одноразової  матеріальної допомоги мешканцям громади.

Абрамів Л.С.

20

Порядок денний  засідання виконавчого

комітету Ходорівської міської ради від 27.02.2024 року

№пп

Назва питань

виконавець

Мельник О.В.

Про внесення змін до рішення виконавчого комкомітету Ходорівської міської ради від 25225.10.2016р.№ №166 « Про створення опікунської рад ради при иконавчому комітеті Ходорівської міської радради  та затвердження Положення про неї».

Про

Мельник О.В.

опікуном Гриніва Михайла Андрійовича.

Калинець Н.І.

Герич О.С.

ОЛьшанська Л.І.

Про призначення піклувальника над дитиною,позбавленою батьківського піклування

Ольшанська Л.І.

Про надання одноразової  матеріальної допомоги мешканцям громади.

Абрамів Л.С.