СЬОГОДНІ МИ ВІДЗНАЧАЄМО ВЕЛИЧНУ ДАТУ СВОЄЇ БАГАТОВІКОВОЇ ІСТОРІЇ — ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

Дата: 22.01.2024 10:12

105 років тому на Софійській площі у Києві проголосили Акт злуки українських земель.

Як у ті непрості часи так і тепер наш народ знову відстоює свободу та цілісність, а наші вороги не бажають, аби ми жили в єдиній соборній європейській державі. Та як би вони не прагнули загарбати та роздерти на шматки нашу державу — ми вистоїмо! Бо ідея соборності була і залишається для нас базовою національною цінністю.

Наші мужні Захисники та Захисниці впевнено протистоять рашистському злу, доводячи усьому світу, що Україна - це свобода і непохитність.

Ми згуртувалися заради майбутнього і подолаємо усі труднощі.

Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою і кожним з нас, вимагають єднання і консолідації зусиль. Соборність означає, по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель, які заселяє конкретна нація на суцільній території. По-друге, – духовну консолідацію всіх громадян держави, їх згуртованість, незалежно від національності. Нарешті, соборність невіддільна від суверенітету й реальної незалежності народу – фундаменту побудови демократичної держави, є запорукою виживання й існування нації.

Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців.

Гасло до відзначення Дня Соборності : “Наша єдність – наша зброя!”

У цей важливий день бажаю непохитності, злагоди, чуття єдиної родини. Нехай Ваші прагнення звершуються світлими справами і згуртовують нас для досягнення високої мети — Перемоги над окупантом.

З повагою, секретар ради                                                                                 Марія ГАВІНСЬКА