В  селі Бориничі відкрили меморіальні дошки загиблим на війні односельчанам

Дата: 22.01.2024 10:03

На відкриття меморіальної дошки прийшли рідні, друзі представники влади, духовенство, жителі громади. Відтепер кожного дня учнів Бориницької гімназії зустрічатимуть та проводжатимуть колишні випускники школи Роман Ястремський та Михайло Манишин, які дивитимуться на них із меморіальних таблиць.

Ястремський Роман Ярославович
25.12.1991 - 24.01.2023

Захисник України, солдат, навідник 3 відділення 2 аеромобільно-десантного взводу 3 аеромобільно-десантної роти військової частини А0641. Загинув у бою за Україну у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Михайло Семенович Манишин
31.03.1978 - 22.09.2023

Служив солдатом, старшим стрільцем-оператором 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А4674.
Вірний військовій присязі загинув 22 вересня під час виконання бойового завдання у бою за нашу Батьківшину поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області.

Меморіальну дошку Роману Ястремському відкрили його дружина та дочка, а Михайлу Манишину дочка та мама. Мами обох загиблих захисників поділились спогадами про своїх мужніх синів. Від імені голови громади до рідних загиблих та присутніх звернулась заступник міського голови О. Мельник. Слова співчуття та вдячності висловила староста Чорноострівського старостинського округу М. Швець.

Відкриття меморіальних дощок на знак вшанування загиблих героїв російсько-української війни - це один із кроків до увіковічення імен тих, хто віддав своє життя задля нашого спокою.