Підведено підсумок роботи цивільного захисту Стрийщини за 2023 рік

Дата: 22.01.2024 09:59

У  Стрийській РВА під керівництвом голови Богдана Янка відбулася семінар-нарада з відповідальними за цивільний захист територіальних громад Стрийського району.

В ході семінару заслухали доповіді  начальників відповідних  управлінь,  відділів, служб  про підсумок роботи з цивільного захисту Стрийського району за 2023 рік.

За вагомимй внесок у справу цивільного захисту населення і території Стрийського району від надзвичайних ситуацій, сумлінне виконання службових обов’язків працівників, високий професіоналізм та успішне виконання планових заходів цивільного захисту Стрийського району у 2023 році голова Стрийської РВА Богдан Янко нагородив грамотами районної військової адміністрації відділ з питань цивільного захисту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Також грамотою  Стрийського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області було нагороджено Олега Сороку, начальника відділу з питань цивільного захисту Ходорівської міської ради.

Фото без описуВітаємо колег! Зичимо сили, врівноваженості, порозуміння та підтримки у такий складний час.