На земельних торгах продано право оренди двох земельних ділянок

Дата: 08.01.2024 09:59

Ходорівською міською радою вперше, як організатором земельних торгів, відповідно до статей 135-139 Земельного кодексу України продано на земельних торгах у формі електронного аукціону право оренди земельних ділянок  комунальної власності  сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які відбулись          20 грудня 2023 року, а саме:

1. Продано право оренди земельної ділянки терміном на 10 (десять) років, кадастровий номер: 4621589100:03:000:1306, площею 12,0000га (вид угідь: рілля), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, код згідно КВЦПЗ - 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Стрийський район, Ходорівська міська рада (за межами населеного пункту).

Стартова ціна лота (стартовий розмір річної орендної плати)  за користування земельною ділянкою становила в сумі  43 171,46грн.

За результатами земельних торгах у формі електронного аукціону орендна плата за користування земельною ділянкою становить 276 500,00 грн. в рік.

Переможцем земельних торгів визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Лемберг-Агро».

2. Продано право оренди земельної ділянки терміном на 10 (десять) років, кадастровий номер: 4621589100:03:000:1305, площею 12,7385га (вид угідь: рілля), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, код згідно КВЦПЗ - 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Стрийський район, Ходорівська міська рада (за межами населеного пункту).

Стартова ціна лота (стартовий розмір річної орендної плати)  за користування земельною ділянкою становила в сумі  60 617,82грн.

За результатами земельних торгах у формі електронного аукціону орендна плата за користування земельною ділянкою становить 256 000,00 грн. в рік.