ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ  ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ  ДЛЯ ВЕДЕННЯ ТОВАРНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Дата: 03.01.2024 16:29

Ходорівська міська територіальна громада повідомляє про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 4621589100:01:000:1515, площа земельної ділянки 7,7729га (вид угідь: рілля), категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, код згідно КВЦПЗ - 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Стрийський район, Ходорівська міська рада (за межами населеного пункту).

Земельні торги у формі електронного аукціону відбудуться: 06 лютого 2024року                            о. 12.45год.

Земельні торги у формі електронного аукціону проводяться в порядку ст.135-139 Земельного кодексу України.

Строк оренди земельної ділянки 10 (десять) років.

Стартова ціна лота (стартовий розмір річної орендної плати земельної ділянки) - 23796,15грн, що становить 25 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (нормативна грошова оцінка станом на 01.12.2023рік становить - 95184,62грн згідно Витягу № НВ - 9932979322023 з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок).

Крок аукціону 1 відсоток від стартової ціни лота, що становить 237,96грн.

Розмір реєстраційного та гарантійного внеску сплачують учасники в розмірі:

• реєстраційний внесок: 710,00грн,
  • гарантійний внесок:    7138,85грн.

Переможець аукціону відшкодовує суми витрат з підготовки земельної ділянки до продажу права оренди на земельних торгах, шляхом сплати розробнику документації із землеустрою 23000 грн.;

Витрати по укладанню договору та реєстрації права оренди земельної ділянки покладаються на переможця аукціону.

Юридичні та фізичні особи, які бажають взяти участь у земельних торгах, необхідно подати через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах, підписану кваліфікованим електронним підписом та документи, відповідно до частини сьомої статті 137 Земельного кодексу України, та пункту 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1013.

Подати заяву про участь у земельних торгах та додані до неї документи учасника можна буде в період з 05.01.2024 року з 18.00год  по 05.02.2024 року до 20.00год. через особистий кабінет учасника на електронному майданчику.

Оголошення про проведення земельних торгів, щодо вищевказаної  земельної ділянки та проєкт договору оренди опубліковані (оприлюднені) в електронній торговій системі Прозорро.Продажі через особистий кабінет організатора земельних торгів, який створений та підключений до ЕТС через оператора електронного майданчика ТОВ «Торгово -сировинна біржа «Галконтракт».

До оголошення про проведення земельних торгів додана документація щодо лота та розміщена у вигляді окремого електронного документа, складеного за встановленою формою.

Ознайомитись із документацією щодо цього лоту, а також умовами реєстрації на участь у земельних торгах можна на сайті за посиланням аукціон (земельні торги – оренда): Ідентифікатор аукціону: https://prozorro.sale/auction/ LRE001-UA-20240103-50003.

Реквізити електронних майданчиків: