Мультидисциплінарна робота на території Вибранівського старостату

Дата: 03.01.2024 16:27

Працівники центру надання соціальних послуг спільно із дільничими офіцерами поліції СП відділення поліції 1 СРПУ ГУНП Львівської області та старостою Вибранівського старостинського округу здійснили виїзди у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, у селах Чижичі, Вибранівка, Борусів та Лучани.

За підсумками відвідування були складені акти оцінки потреб сім’ї/особи.

-З батьками провели профілактичні розмови стосовно забезпечення комфортних умов проживання дітей та порушення прав дітей. Надали консультації батькам стосовно належного виховання дітей та забезпечення їх здорового способу життя. Також, батьків попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов’язків по вихованню дітей.

-Провели роз’яснювальну роботу щодо усунення причин та умов, що призводять до насильства у сім'ї.

-Проінформували кривдників щодо впровадження програм для кривдників.