Ходорівська  міська рада  закупила 10 квадрокоптерів для військових

Дата: 28.12.2023 15:41

Ходорівська міська рада придбала десять  квадрокоптерів для однієї із військових частин Збройних Сил України.

22 листопада 2023 року, на звернення військової частини,  міська рада уклала договір на придбання 10-ти квадрокоптерів. Через об’єктивні причини, постачання квадрокоптерів очікувалося до невизначеної  дати  в грудні.  Тому, на сесії Ходорівської міської ради, яка відбулася 14 грудня  2023 року депутатами було прийнято дуже важливе рішення, а саме:  про надання дозволу на передачу  квадрокоптерів  одразу після їх отримання.

21 грудня квадрокоптери отримано (накладна №РН – 000080 від 20.12.2023р) та 22 грудня 10 квадрокоптерів відправлені та безпосередньо передані військовій частині, згідно акту передачі – приймання матеріальних цінностей від 22 грудня 2023 року.

Наші захисники вже надали фотозвіт.

Ходорівська громада небайдужа до потреб своїх Захисників. Підтримуємо військових – наближаємо Перемогу!

Слава ЗСУ! Слава Україні!