Дата: 22.12.2023 15:24

Фото без описуНайбільша радість для дорослих - це діти. Найцінніший скарб - їхнє щастя.

Чудова подія для Ходорівської громади!

Наша громада, одна з 10 у Львівській області, відібрана для реалізації проєкту "Бібліоняня" благодійного фонду «Регіон Карпат» NEEKA за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ініціатива створена для розвитку дітей дошкільного віку шляхом  реалізації комфортних зон у бібліотеках, де проводяться дошкільні активності.

У жовтні відбулося відкриття сучасного інтерактивного простору для дітей у бібліотеці-філії с. Бортники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека».

У рамках цього проєкту бібліотека отримала цікаві розвиваючі ігри, канцтовари та чудові меблі для створення комфортного простору для дітей. Відтепер, у стінах бібліотеки дітки навчаються, бавляться та весело проводять свій час у компанії творчої та невтомної бібліоняні.

Бібліотекар Галина Мартинів стала чудовою бібліонянею для маленьких вихованців. Цікаві ігри, забави, руханки, майстер-класи. І  як результат -  щасливі обличчя дітей, щирі посмішки та приємні емоції… що може бути кращим? Щиро бажаємо Галині Іванівні терпіння, натхнення та радості від роботи з дітками!