Загиблі ГЕРОЇ Ходорівщини, які народились у грудні

Дата: 01.12.2023 16:00

Пашко Андрій Васильович народився 8 грудня 1996 року у селі Піддністряни. Служив навідником розвідувального взводу військової частини А4084. Загинув внаслідок ушкоджень внаслідок військових дій від інших вибухів та осколків у селищі Тернові Поди Миколаївського району Миколаївської області 12 вересня 2022 року. У чоловіка залишились батьки, дві сестри, дружина та син.

Шеремета Олег Михайлович народився 9 грудня 1965 року у селі Вербиця. Був учасником АТО. Служив старшим солдатом, навідником оператора. Загинув внаслідок осколкового наскрізного поранення шиї наслідок вибухів поблизу села Новозванівка Попаснянського району Луганської області 14 травня 2022 року. У чоловіка залишився син.

Сомик Микола Ігорович народився 19 грудня 1971 року. Проживав у селі Кам’яне. З 2014 року служив добровольцем у складі 72-ої ОМБ, а з 14 лютого 2022 року захищав українську землю у 128-ій гірсько-штурмовій бригаді. Загинув селі Бахмутське Бахмутського району Донецької області 27 грудня 2022 року. У чоловіка залишились мама, брат, дружина, дочка та син.

Ястремський Роман Ярославович народився 25 грудня 1991 року у селі Бориничі. Служив навідником 3-го відділення 2-го аеромобільно-десантного взводу 3-ї аеромобільно -десантної роти військової частини А0641. Загинув у Луганській області 24 січня 2023 року. У чоловіка залишилась мама, дружина та дочка.

Сохан Любомир Ігорович народився 25 грудня 1987 року у селі Жирова. Служив матросом гранотометного відділення взводу вогневої десантно-штурмової роти військової частини А 4210. Загинув у с. Старомайорське Волноваського району Донецької області. У чоловіка залишилась мама, дружина та два сини.

Вічна пам'ять загиблим захисникам!