У КПНЗ «Ходорівський центр дитячої та юнацької творчості» та КУ «Молодіжний Центр» спільно провели Андріївські вечорниці для дітей та молоді.

Дата: 01.12.2023 14:24

У чарівному атмосферному залі відбулось незвичайне свято, присвячене вивченню традицій .Учасники заходу з великим захопленням слухали розповіді про старовинні звичаї та обряди, які передаються з покоління в покоління.

Святковий настрій  не замовкав із миттєвістю, адже діти взяли активну участь у різноманітних конкурсах, що розкривали їхню креативність та енергію. Весело ліпили вареники, кусали калиту та раділи маленьким перемогам. Організатори вечорниць підкреслювали важливість передачі національної спадщини через взаємодію із молодим поколінням. Цей захід став невід'ємною частиною виховання у дусі любові до власного коріння та поваги до традицій.

Андріївські вечорниці виявились джерелом веселих вражень та приємного спілкування . Маленькі учасники збагатилися новими знаннями про традиції святкування Андріївських вечорниць.