В Ходорові відновлено роботу 4-ох пунктів незламності

Дата: 29.11.2023 10:19

Відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради, яке відбулося під головуванням міського голови, голови комісії  Олега Коцовського встановлено режим  функціонування пунктів незламності на території Ходорівської міської ради.

З 24 листопада 2023 року з режиму готовності («сплячий» режим) в режим цілодобового функціонування (функціонування за визначеним графіком)  переведено пункти незламності:

1. В КНП «Ходорівська міська лікарня» на вулиці Б.Хмельницького,63 в місті Ходорові з режимом роботи – щоденно, цілодобово;

2. В приміщенні Ходорівської міської ради на вулиці Грушевського,38 в місті Ходорові з режимом роботи з 8-00 до 17-00 год. в робочі дні;

3. В приміщенні актового залу КП «Ходорівводоканал» на вулиці Гонти,2 в місті Ходорові з режимом роботи з 8-00 до 17-00 год. в робочі дні;

4.В приміщенні Центру надання адміністративних послуг на вулиці Грушевського,46 в місті Ходорові з режимом роботи з 8-00 до 17-00 год.  в робочі дні.

Крім цього, на засіданні вирішено:

• забезпечити комплектацію пунктів незламності відповідно до вимог чинного законодавства;

-    забезпечити інформування населення про наявність пунктів незламності, ïx місця розташування та режим роботи всіма наявними засобами (через 3MI, офіційні ресурси в мережі Інтернет, розміщення покажчиків на місцевості тощо).

На виконання протоколу наради Стрийської РВА від 02.11.2023 року, беручи до уваги звернення  КП «Ходорівводоканал» вирішено:

1.  КП «Ходорівводоканал»:

-  забезпечити виконання заходів щодо приведення в належний стан зовнішнього та внутрішнього освітлення, периметрової охоронної сигналізації, системи оповіщення, камер відеоспостереження, огороджувальних споруд з колючим дротом типу ”Єгоза” на об’єктах критичної інфраструктури;

-  забезпечити облаштування фізичного захисту обладнання водозаборів, насосних станцій, каналізаційних насосних станцій та очисних споруд;

- привести в готовність сили та засоби для забезпечення населення питною водою у разі виникнення кризових ситуацій.

2.  Управлінню фінансів Ходорівської міської ради (І.Глушко) відповідно до розрахунків потреби в коштах, поданих КП «Ходорівводоканал» виділити  кошти КП «Ходорівводоканал» з резервного фонду Ходорівської міської ради в сумі 162 920,0 гривень (сто шістдесять дві тисячі дев’ятсот двадцять грн., 00копійок.).