Війна,відчуття тривоги і страху,невпевненість у завтрашньому дні,затяжний стрес-негативні фактори,які впливають на людину.

Дата: 21.11.2023 08:42

Навчання педагогів ЗДО нашої громади у рамках ініціативи "Спільно до навчання" від UNICEF

«Розум полягає не лише у знанні,але й у вмінні застосовувати ці знання».

Арістотель

Трьохденне навчання педагогів ЗДО нашої  громади  у рамках ініціативи «Спільно до навчання» #unicef_spilno#UNICEF та проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи м в Україні».Організовані курси проходили на території Львівського професійного коледжу готельно-ресторанного сервісу м.Львів.

Складання казок,створення колективних колажів, цікаві фізичні вправи, спільна робота в групах з тренерами Національного авіаційного університету,завдяки яким педагоги  «зробили ремонт» власного ментального здоровʼя -своїх внутрішніх ресурсів для того,щоб жити, ,реалізувати свої  здібності, працювати, піклуватися про інших, памʼятаючи і про себе.