ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: СОЦІАЛЬНА РОБОТА НА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЮ ЯВИЩУ У ХОДОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 17.11.2023 12:06

Фото без описуНасильство в родині - наразі одна з найбільш розповсюджених форм порушень прав людини у сучасному суспільстві. Попередження та протидія цим ганебним явищам є одним із пріоритетних завдань соціальної роботи в нашій громаді.

Відбулася  робоча зустріч працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Ходорівської міської ради, начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради, поліцейських офіцерів громади та  дільничих офіцерів поліції СП відділення поліції 1 СРПУ ГУНП Львівської області щодо попередження домашнього насильства.

На жаль,  насильство є однією з найбільш гострих соціальних проблем. Переважно від домашнього насильства страждають найбільш вразливі верстви населення: особи з інвалідністю, люди похилого віку, жінки, діти. Тож робота ця є  актуальною та важливою, оскільки це дасть можливість отримати доступну та кваліфіковану допомогу та підтримку мешканцям громади, котрі цього потребують.

Під час зустрічі було наголошено щодо необхідності проведення інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та інформованості населення  щодо форм, проявів, причин і наслідків домашнього насильства, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки.

Завжди дана робота   ґрунтується на принципах індивідуального  підходу до кожного, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.

ПАМЯТАЙТЕ!

ЗВЕРНУВШИСЬ - ВИ НЕ ПОКАЗУЄТЕ СВОЮ СЛАБКІСТЬ, А ЗБЕРІГАЄТЕ СВОЄ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я!