Добровільна пожежна команда на варті Ходорівської ОТГ

Дата: 27.12.2017 17:08

Для забезпечення пожежної безпеки жителів населених пунктів, які належать до Ходорівської ОТГ рішенням  міської ради створено добровільну пожежну команду на території села Чорний Острів Чорноострівського старостинського округу. Визначено місце розташування команди - будівля гаража механізованої бригади ТзОВ «Вінал-Агро» в с. Чорний Острів. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення місцевої пожежної команди буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством. На сьогоднішній день Ходорівською міською радою придбано 3 комплекти спецодягу вартістю майже 20 тисяч гривень.

Урочисте відкриття добровільної пожежної команди (МДПК) відбулося 27 грудня 2017 року. Участь у відкритті взяли заступники міського голови Анастасія Батирняк та Ярослав Костур, старости старостинських округів Ходорівської ОТГ, представники Головного управління Державної Служби з надзвичайних ситуацій та депутат Ходорівської міської ради Надія Макогін.

Окрема подяка членам пожежної команди, які виявили бажання працювати на добровільних засадах та керівництву і учням Чорноострівської школи, які робочі будні перетворили у справжнє свято.