Оприлюднено план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році

Дата: 16.02.2018 17:00

Нагадаємо, 31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад". На виконання розпорядження Ходорівською міською радою підписано відповідний Меморандум з управлінням Держгеокадастру у Львівській області.  На даний час опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік. Згідно даного графіку в Ходорівській ОТГ процес передачі земель заплановано на грудень 2018 року.