Вітання всім, хто береже і творить красу! 9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2023 13:48

Фото без описуСьогодні в Україні відзначаємо день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Щиро вітаємо!

Основа будь якої культури перш за все – в самій людині. Бути працівником культури це - означає займатись улюбленою справою, бути в центрі найцікавіших, захоплюючих та яскравих подій, йти в ногу з часом, набиратись мудрості й досвіду у старшого покоління, запалювати нові зірки.

Ваша праця зі збереження та примноження духовних цінностей – це  благородна і відповідальна місія. Саме Ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості, збагачуєте духовний світ жителів Ходорівської громади.

Дякую за безмежну відданість своїй справі, за майстерність, талант, за волонтерську діяльність у складний для нас всіх час.  Творчість молодих і талановитих наших митців, організація незабутніх культурних заходів - зараз важливі як ніколи, адже підступний ворог століттями намагався знищити українську ідентичність.

Нехай ваші творчі зусилля завжди приносить радість та незабутні враження усім, хто має щастя насолоджуватись вашим талантом!

З повагою міський голова                          Олег КОЦОВСЬКИЙ