7 листопада відбудеться засідання виконавчого комітету

Дата: 06.11.2023 08:44

ХОДОРІВСЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  06 листопада 2023 року №  3/222

Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

На підставі ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

розпоряджаюсь:

Скликати  12  позачергове засідання виконавчого комітету Ходорівської

міської ради  07 листопада  2023 року  о 10.00 годині  за адресою: м. Ходорів,

вул. М. Грушевського, 29.

Олег КОЦОВСЬКИЙ

вик.  Абрамів Л.С.

0969827922

Порядок денний засідання

виконавчого комітету Ходорівської міської ради

від 07.11.2023року

№пп

Назва питань

виконавець

1

Про затвердження  розпорядження  міського голови.

Глушко І.Я.

2

Про  внесення змін до показників бюджету Ходорівської міської ради на 2023 рік.

Глушко І.Я.

3

Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання

4

Про затвердження акту обстеження зелених насаджень

5

Про затвердження Порядку роботи у системі електронного документообігу «Megapolis.Dok.Net»

6

7

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 09.03.2023 року №77 «Про затвердження Положення про Комісію з питань захисту прав дитини та її персонального складу»

8

9

Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 08.12.2022 року №207 «Про затвердження порядку використання гуманітарної допомоги»

10

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 09.03.2023 року №70 «Про створення комісії та затвердження Положення про комісію по розгляду питання щодо звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг».

11

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 31.05.2022 року №85 «Про створення Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми»

12

13

Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 27.04.2017 року №89 «Про Кординаційну раду з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечними захворюванням на території громади Ходорівської міської ради»

14

Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Ходорівської міської ради від 31.08.2021 року №289 «Про затвердження номенклатури справ на 2021 рік»

Партика І.І.

15

Про затвердження подання про доцільність призначення гр. Горіна Василя Михайловича, 28.12.1988 р. н. опікуном гр. Горін Мар’яни Михайлівни, 15.04.1990 р. н.

Герич О.С.

16

Про затвердження подання про доцільність призначення гр. Ліщинського Петра Андрійовича, 30.08.1960 р. н. опікуном Пеняка Андрія Петровича, 09.02.1969 р. н.

Герич О.С.

17

Про надання матеріальної допомоги  мешканцям ОТГ

Абрамів Л.С