У ЦНАП Ходорівської міської ради послуги для людей з вадами слуху відтепер стали більш доступними

Дата: 18.10.2023 08:35

Люди з інвалідністю тепер можуть скористатися простим і зручним сервісом у ЦНАП.

Для цього у ЦНАП міста Ходорова 16 жовтня 2023 року передали планшет, щоб слабочуючі особи за допомогою онлайн-сурдоперекладача змогли отримати ту чи іншу послугу. Планшет онлайн-сурдоперекладач отримав заступник міського голови Ярослав Костур, який в свою чергу передав його керівнику ЦНАП.

Відтепер коли до ЦНАП приходить людина з порушенням слуху, адміністратор вітається з нею, і через скайп-зв’язок вмикає перекладача жестової мови. Камеру скеровують безпосередньо на людину, яка буде спілкуватися. І за допомогою такого сервісу відбувається комунікація. Це нововведення допоможе вільно спілкуватись із усіма людьми та якісно надавати послуги, адже до цього, часто виникали незручності.

Щиро дякуємо Управлінню з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації та Партнерству для сталого розвитку / ПРООН за наданий планшет для ЦНАП Ходорівськоі міської ради завдяки якому відвідувачі з вадами слуху зможуть якісно отримати бажані адміністративні послуги.