Відбулася робоча зустріч з питань участі жителів громади в урядовій програмі «єРобота»

Дата: 05.10.2023 14:50

Сьогодні, 5 жовтня 2023 року, відбулася робоча зустріч заступника міського голови Костура Ярослава Миколайовича з начальником Жидачівського управління Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості Оленою Михальчук. В ході цієї зустрічі обговорили можливості участі жителів громади в урядовій програмі «єРобота», а також в інших активних програмах, які в умовах воєнного стану служба зайнятості за підтримки держави надає для підтримки малого та середнього бізнесу та створення власної справи.

Окрім того, під час зустрічі було обумовлено шляхи співпраці щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території Ходорівської громади, надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громади.