1 жовтня Міжнародний день музики.

Дата: 29.09.2023 22:30

Це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань.

Вона бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного зв''язку між людьми. Вітаю всіх, хто творить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто дарує її людям!

Бажаю вам у житті більше мажорного ладу, високих і дзвінких нот, бадьорої, мелодійної пісні. Нехай музика завжди допомагає радіти життю, думати про прекрасне, любити, цінувати і насолоджуватися кожним днем. Хай у вас буде більше талановитих учнів, високих досягнень і творчих перемог під мирним небом незалежної та квітучої України.

Міський голова                             Олег Коцовський