Юні каратисти  Ходорівської спортивної школи здобули 32 нагороди!

Дата: 28.09.2023 16:41

23-24 вересня 2023 року у Львові відбулися змагання з кіокушинкай карате: турнір «Перший крок» та чемпіонат Львівської області, які зібрали 763 учасників, серед яких були також спортсмени з Тернопільської та Закарпатської областей.

Учні Ходорівської ДЮСШ вдало виступили та зібрали 32 нагороди різного гатунку:

13 перших, 8 других та 11 третіх місць.

Перші місця посіли - Замойський  Устим, Литвин Володимир, Понамарчук Соломія, Горін Лукʼян, Замойська Вікторія, Гучевський Олексій, Белей Каміла, Яворський Павло, Бойко Уляна, Височан Денис, Сич Вадим, Терлак Владислав, Сороківська Евеліна.Фото без опису

Другі місця посіли - Громʼяк Артем, Воціховський Арсен, Подольний Максим, Катола Вероніка, Катола Лілея, Бойко Устим, Брик Максим, Тіцький Володимир.

Треті місця посіли - Мельник Давид, Краївський Роман, Фірман Матвій, Яремишин Віталій, Тітик Матвій, Балацько Владислав, Лукʼянюк Максим, Гнатенко Кароліна, Нагірний Марко, Катола Андрій.

Вітаємо наших вихованців з високими спортивними здобутками, дякуємо за тренерську роботу Степану Магарському та Збройним Силам України,  нашим незламним воїнам за можливість виховувати та розвивати молоде покоління України.Фото без описуФото без опису