Запрошуємо на акцію про роботу наших пожежників. Буде цікаво!

Дата: 22.09.2023 15:43

Фото без описуМи раді повідомити вам про подію, яка відбудеться незабаром! Ви готові до незабутнього дня, присвяченого пожежній техніці та рятувальним заходам?   Тоді вам до нас!

27 вересня о 14.00. годині в Ходорові в  міському парку  Т.Шевченка  відбудеться акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" . Це чудова можливість для всієї спільноти дізнатися більше про роботу наших місцевих пожежників та аварійно-рятувальників. Подія буде побудована навколо теми пожежної та аварійної безпеки, і мета її проведення – навчити всіх, як діяти в небезпечних ситуаціях та як запобігати їх виникненню.

Що вас очікує:

• показ пожежно-рятувальної техніки: Малеча зможе переглянути, як діють пожежники та їхнє спеціальне обладнання. Імовірно, хто-небудь з маленьких відвідувачів навіть отримає можливість сісти у кабіну пожежної машини;
  •  проведення аварійно-рятувальних демонстрацій: Діти та їхні батьки зможуть побачити справжніх професіоналів у дії;
  • проведення аварійно-рятувальних демонстрацій: Діти та їхні батьки зможуть побачити справжніх професіоналів у дії.