Подяки та грамоти: в Ходорівській громаді відзначили волонтерів

Дата: 22.09.2023 13:06

Війна вносить свої  корективи в наше життя щодня. Вручити грамоти та подяки нашим волонтерам планувалося в урочистій обстановці під час проведення Благодійного заходу по збору коштів на авто для ЗСУ та з нагоди Дня Незалежності України, який мав відбутися в серпні. Проте, через трагічні новини із фронту про втрату наших земляків, проведення заходу було скасовано.

21 вересня 2023 року, в день  засідання виконавчого комітету, міський голова Олег Коцовський подякував волонтерам, приватним підприємцям за важливу роботу під час війни для наближення Перемоги.

За патріотизм, активну громадську позицію  та виявлену волонтерську ініціативу в допомозі Збройним Силам України у боротьбі з агресором волонтерам вручено грамоти, подяки від Фонду Петра Порошенка, Стрийської районної військової адміністрації, Стрийської районної ради та Ходорівської міської ради.

Загалом відзнаки отримали 12 волонтерів. Серед нагороджених Роман Тітик, Олег Белей, Петро Юськів, Олег Франтик, Василь Горін, Михайло Горін, Роман Осадчук, Тарас Бугара, Богдан Кутний, Роман Ковальчук, Назар Василик,Тарас Бабій.

Це хлопці, які за півтора року війни подолали неймовірну кількість викликів, виконали величезний об’єм роботи для наближення Перемоги!

Але всі розуміємо, що на території Ходорівської громади працює набагато більше волонтерів і всі вони заслуговують на щирі слова подяки. Заради допомоги іншим ви не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я. Дякуємо  кожному за титанічну силу, витримку та наполегливість, які ви демонструєте кожен на своєму місці. Дякуємо  за допомогу нашим захисникам та захисницям.

Попереду  нас чекає не менше справ. Продовжуємо боротися і працювати, разом наближаємо нашу Перемогу!