Ходорівська міська рада запрошує на проведення громадських слухань

Дата: 15.09.2023 09:17

Ходорівська міська рада

запрошує на проведення громадських слухань

проекту детального плану території з визначенням планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель і споруд в селі Чорний Острів

на вулиці Південна, 21 Стрийського району Львівської області

(за межами населеного пункту)

та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території;

Склад та зміст ДПТ:

1. Пояснювальна записка;
  2. Графічні матеріали;
  3. Додатки;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, опрацьована ДПТ: - 5,7 га;

Замовник ДПТ: Ходорівська міська рада;

Розробник ДПТ: ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація»;

Ініціатор розроблення ДПТ: ПП «Західний Буг»;

Підстава для розроблення ДПТ: Рішення сесії Ходорівської міської ради № 2828 від 27.06.2023р.;

Ознайомлення з ДПТ відбуватиметься в приміщенні ЦНАП з моменту опублікування протягом тридцяти календарних дні.

Відповідальна особа – Войтович О.М., тел. 067-344-52-05.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються в письмовій формі в період з моменту опублікування протягом тридцяти календарних дні за адресою: 81750 Львівська обл. Стрийський р-н м. Ходорів вул. Грушевського, 38, тел.(03239) 53-731, e-mail: otg@hodorivska-gromada.gov.ua

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Ходорівської міської ради (м. Ходорів, вул. Грушевського, 38) 16 жовтня 2023 року о 1100 год.

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Детальний план з визначенням планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для реконструкції та обслуговування нежитлових будівель і споруд в селі Чорний Острів на вулиці Південна, 21 Стрийського району Львівської області (за межами населеного пункту).

Детальним планом території передбачається будівництво навісу для зберігання с/г техніки, навісу для зберігання с/г продукції, реконструкція пожежного ДПО під адміністративну будівлю, влаштування підпірної стінки, майданчика для миття техніки.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Ходорівська міська рада Львівської області.
  2. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 15.09.2023 року до 16.10.2023 року;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення подаються в письмовій формі на поштову адресу: Ходорівська міська рада Львівської області (81750, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Ходорів, вул. Грушевського, буд. 38).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

16.10.2023 року о 11:00 год. в приміщенні Ходорівської міської ради за адресою: 81750, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Ходорів, вул. Грушевського, буд. 38.

г) Ознайомитися з проектом ДПТ та Звітом про СЕО можна за адресою: ЦНАП Ходорівської міської ради Львівської області (81750, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Ходорів, вул. Грушевського, буд. 46).

Адреса сайту: https://hodorivska-gromada.gov.ua/

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Ходорівська міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.