Дата: 13.09.2023 15:02

Аграріїв Львівщини запрошують на вебінар: «Фінансові інструменти та фінансова грамотність для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку».

Коли: 14 вересня 2023 року

Час: 10.00-13.00

Учасники заходу зможуть ознайомитися з різними системами та підходами до фінансової грамотності фермера: кредити, пільгові програми, донорська підтримка, страхування ризиків, пенсійні накопичення для фермерів та інші інструменти, які можуть допомогти розвиватися, розширювати бізнес, підвищувати ефективність виробництва та мінімізувати ризики.

Також у ході заходу розглядатиметься питання правильного планування фінансових ресурсів та їх ефективного використання в контексті підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку в Україні. Учасники отримають практичні поради стосовно вибору оптимального джерела фінансування та способів його використання для досягнення максимального ефекту.

Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/Szq9yCEoPhufgsQc6

(зареєструватись необхідно до 13.09.2023 р до 16.00 год.)

Програма заходу за посиланням: https://drive.google.com/.../1SnnmlwA4lBdicfqiCqK.../view...

Додатково:

Даний захід проводиться у рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з іншими проектами та програмами міжнародної технічної допомоги.

Спікери:

-Денис Башлик -Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (за можливості)

-Річард Розвадовскі – ключовий експерт Проекту ЄС IPRSA

-Сергій Замідра - перший заступник голови Всеукраїнської асоціації громад

-Софія Буртак- Голова правління ГС «Бізнес мережа сільських жінок»

-Олег Мельник – заступник начальника Львівського обласного управління АТ Ощадбанк з мікро, малого та середнього бізнесу

-Інна Спасибо– Фінансовий експерт корпорації GRAWE

-Сотніков Олексій - Фінансовий експерт корпорації MetLife